KONST / Litografier / Färglitografi 9478264
nr 947 8264
Harald Wiberg
(1908-1986), Sverige
Färglitografi, Harald Wiberg (1908-1986), fåglar, 27/360, signerad, -76, motivet: 29x41
Utrop:
400 kr
Såld:
600 kr
måndag 9 mars 2015
kl 20:00:37
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
Harald Wiberg
Läs mer om Harald Wiberg